Szukasz fachowej pomocy? Sprawdź na mapie

Praktyczne porady

Praktyczne porady
Octenisept baner
Rany – nie lekceważ pierwszych objawów powikłań

Nawet w niewielkiej ranie może dojść do powikłań, które utrudnią jej gojenie. Co zrobić, aby rany goiły się właściwie? 

Co stosować na ranę – antyseptyki czy antybiotyki?

Rozwój infekcji skutecznie powstrzymają nowoczesne antyseptyki, które mają szerokie spektrum działania, a bakterie nie nabywają na nie oporności.

Rodzaje opatrunków na rany – czym się różnią?

Jaki opatrunek zapewni najszybsze gojenie się twojej rany?

Lawaseptyk na oczyszczanie rany– co to za wyrób medyczny i kiedy z niego korzystać?

Możesz przemyć ranę zwykłą wodą, ale to ryzyko, bo czasem mogą w niej być bakterie.

Zobacz także

Gdzie kupię Octenisept?
Sprawdź na mapie
Informacja: Twoje dane osobowe

Dziękujemy, że do nas zajrzałaś / zajrzałeś. Przejrzystość i bezpieczeństwo świadczonych usług to dla nas priorytet, dlatego prosimy – zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Jakie dane zbieramy?

Ta strona internetowa zbiera dane osobowe takie jak adres IP użytkownika oraz dane zawarte w plikach cookies (lub podobnych technologiach, np. local storage) zapisywanych na urządzeniach użytkownika, a także korzysta usług świadczonych przez firmy Google (m.in. Google Analytics) czy Facebook (m.in. Facebook Pixel).

Dlaczego zbieramy dane?

Wykorzystujemy je, aby analizować ruch na naszej stronie, oraz prowadzić działania marketingowe – promować nasze usługi, wyświetlać Ci oferty specjalne, reklamy dostosowane do Twoich zainteresowań itp. Podstawą zbierania danych jest realizacja prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Kto jest administratorem danych?

Administratorem danych jest Schulke Polska z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 132, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod nr KRS 0000104818. Dane te są przekazywane jedynie ograniczonej liczbie firm, z którymi współpracujemy przy świadczeniu usług technicznych i reklamowych. Nie są przekazywane innym podmiotom w celu prowadzenia innych działań reklamowych, niż tylko te dotyczące produktów firmy Schulke Polska.

Jeśli wiesz już wszystko w sprawie wykorzystania Twoich danych przez tę stronę – prosimy zamknij to okno. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności, klikając w przycisk „Chcę wiedzieć więcej”. Dziękujemy!

Rozwiń