Szukasz fachowej pomocy? Sprawdź na mapie

Otarcia, skaleczenia, stłuczenia

Otarcia skaleczenia
Octenisept baner
Rany od pracy w ogrodzie. Co robić?
Rany od pracy w ogrodzie? Nie lekceważ ich! 

Podczas pielęgnowania grządek czy ścinania gałęzi łatwo o skaleczenie lub zadrapanie. A to może być dopiero początek kłopotów. Jak ich uniknąć?

Skaleczenie przy goleniu?
Zacięcie przy goleniu? Nic strasznego, ale…

Skaleczenie podczas golenia zazwyczaj goi się szybko i bez problemów. Chyba że nie wda się infekcja.

Rany po tatuażu, piercingu i zabiegach medycyny estetycznej
Rany po tatuażu, piercingu i zabiegach medycyny estetycznej

Tatuaż, piercing, zabiegi medycyny estetycznej. Wykonane z nawet największą dbałością o czystość, mogą skutkować raną, która będzie trudno się goić.

Zadrapanie podczas biegania
Zadrapanie na skórze podczas biegania. Co robić?

Nawet niewielkie zadrapanie podczas biegania może być groźne, jeśli wda się w nie infekcja. Zobacz, jak możesz jej uniknąć.

Zobacz także

Gdzie kupię Octenisept?
Sprawdź na mapie
Informacja: Twoje dane osobowe

Dziękujemy, że do nas zajrzałaś / zajrzałeś. Przejrzystość i bezpieczeństwo świadczonych usług to dla nas priorytet, dlatego prosimy – zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Jakie dane zbieramy?

Ta strona internetowa zbiera dane osobowe takie jak adres IP użytkownika oraz dane zawarte w plikach cookies (lub podobnych technologiach, np. local storage) zapisywanych na urządzeniach użytkownika, a także korzysta usług świadczonych przez firmy Google (m.in. Google Analytics) czy Facebook (m.in. Facebook Pixel).

Dlaczego zbieramy dane?

Wykorzystujemy je, aby analizować ruch na naszej stronie, oraz prowadzić działania marketingowe – promować nasze usługi, wyświetlać Ci oferty specjalne, reklamy dostosowane do Twoich zainteresowań itp. Podstawą zbierania danych jest realizacja prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Kto jest administratorem danych?

Administratorem danych jest Schulke Polska z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 132, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod nr KRS 0000104818. Dane te są przekazywane jedynie ograniczonej liczbie firm, z którymi współpracujemy przy świadczeniu usług technicznych i reklamowych. Nie są przekazywane innym podmiotom w celu prowadzenia innych działań reklamowych, niż tylko te dotyczące produktów firmy Schulke Polska.

Jeśli wiesz już wszystko w sprawie wykorzystania Twoich danych przez tę stronę – prosimy zamknij to okno. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności, klikając w przycisk „Chcę wiedzieć więcej”. Dziękujemy!

Rozwiń