Szukasz fachowej pomocy? Sprawdź na mapie

Czy wiesz że…

Czy wiesz że
Octenisept baner
Rodzaje ran
Rodzaje ran i ich charakterystyka: wiedza, która pozwala działać sprawniej

Każda rana może być potencjalnie groźna. Ogólna wiedza o sposobie kwalifikacji ran, pozwala działać szybciej i sprawniej kiedy dochodzi do wypadku.

Lek na rany a wyrób medyczny. Czym się różnią?
Lek na rany a wyrób medyczny. Czym się różnią?

Lek ma dużo szersze działanie niż wyrób medyczny. Jest też dokładniej przebadany. Warto znać różnicę i wybierać świadomie. 

Tajemniczy wysięk. Co to jest?
Wysięk. Co to jest?

Wysięk to płyn, który pojawia się w ranie. Uwaga! Może być oznaką zakażenia. Dlatego bacznie go obserwuj.

Oktenidyna i fenoksyetanol
Dlaczego oktenidyna przyspiesza gojenie się rany?

Oktenidyna i fenoksyetanol to substancje, które przyspieszają procesy naprawcze w zranionej skórze. Co należy o nich wiedzieć?

Zobacz także

Gdzie kupię Octenisept?
Sprawdź na mapie
Informacja: Twoje dane osobowe

Dziękujemy, że do nas zajrzałaś / zajrzałeś. Przejrzystość i bezpieczeństwo świadczonych usług to dla nas priorytet, dlatego prosimy – zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Jakie dane zbieramy?

Ta strona internetowa zbiera dane osobowe takie jak adres IP użytkownika oraz dane zawarte w plikach cookies (lub podobnych technologiach, np. local storage) zapisywanych na urządzeniach użytkownika, a także korzysta usług świadczonych przez firmy Google (m.in. Google Analytics) czy Facebook (m.in. Facebook Pixel).

Dlaczego zbieramy dane?

Wykorzystujemy je, aby analizować ruch na naszej stronie, oraz prowadzić działania marketingowe – promować nasze usługi, wyświetlać Ci oferty specjalne, reklamy dostosowane do Twoich zainteresowań itp. Podstawą zbierania danych jest realizacja prawnie uzasadnionego interesu administratora danych.

Kto jest administratorem danych?

Administratorem danych jest Schulke Polska z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 132, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod nr KRS 0000104818. Dane te są przekazywane jedynie ograniczonej liczbie firm, z którymi współpracujemy przy świadczeniu usług technicznych i reklamowych. Nie są przekazywane innym podmiotom w celu prowadzenia innych działań reklamowych, niż tylko te dotyczące produktów firmy Schulke Polska.

Jeśli wiesz już wszystko w sprawie wykorzystania Twoich danych przez tę stronę – prosimy zamknij to okno. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności, klikając w przycisk „Chcę wiedzieć więcej”. Dziękujemy!

Rozwiń